#Márnotratný prorok 2321 tajomstvo-slecny-hancockovej
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tajomstvo slečny Hancockovej (Kristi Ann Hunterová)

16,00 € Bez dane

16,00 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Slečna Harrier Hancocková si užíva svoju rolu excentrickej dedičky. Nepozorovane mení životy ľudí v Newmarkete k lepšiemu, využívajúc pri tom svoje bohatstvo i spoločenský vplyv. Od ľudí si udržiava odstup, aby tak ochránila svoje dlhoročné tajomstvo. Keď ju však priateľka požiada o osobnú pomoc, neodolá.

Paholok Jonas Fitzroy by pre svoju sestru, dvojča, urobil čokoľvek. Dokonca i keď to znamená, že má vyhľadať ženu, ktorá sa ustavične pletie iným do života. Jej manipulatívne spôsoby v ňom vzbudzujú podozrenie a nútia ho mať sa pri nej neustále na pozore. Zaskočí ho, keď od neho slečna Hancocková chce, aby jej pomohol napísať knihu. Jonas napokon súhlasí len preto, aby odhalil, čo sa za tým všetkým ukrýva.

Počas spoločnej práce sa však medzi nimi začne rodiť nevídané priateľstvo. Keď sa Harriet postupne začne všetko vymykať z rúk a naruší to i jej plány, táto bohatá dedička si uvedomí, že iba dobrý úmysel nemusí vždy stačiť. Dokáže napraviť svoje životné omyly? Dá jej Jonas ešte jednu šancu a otvorí jej znova svoje srdce?

Väzba: tvrdá
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2022
Počet strán: 376
Formát: A5
Vydavateľstvo: i527.net

Tabuľka dát
i527.net
PL 3332/K
2 položky
Komentáre (0)