#0771 dvd_boh_sa_postara_hpk
  • #0771 dvd_boh_sa_postara_hpk

Boh sa postará (Vdova a olej, Vyvýšený, Jeremiášovo volanie)

9,50 €
Bez dane 3
Kód: DVD 0019
Filmy/Hrané filmy
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Tri krátke biblické príbehy. Každý filmový príbeh je doplnený o úvahu hlavnej postavy, ktorá vysvetľuje čo sa naučila , a o krátky predhovor producenta Chucka Bentlsyho, ktorý nám pomôže na ceste objavovania.

VDOVA A OLEJ
Už si niekedy bol v situácii, keď si potreboval, aby sa Boh o Teba postaral zázračným spôsobom? Dôveruješ Bohu, že sa o Teba postará bez ohľadu na Tvoje potreby? Je možné, aby si zažil takýto zázrak aj v Tvojom živote?

Príbeh Vdova a olej ponúka na základe biblického podkladu z 2Krl 4, 1-7 bohatú dramatickú cestu objavovania, ako môže Boh zasiahnuť do Tvojho života a prekvapujúco sa o Teba postarať.
Dĺžka: 14 min.


VYVÝŠENÝ
Ako spolu súvisia dva biblické príbehy, medzi ktorými uplynulo 1400 rokov? Ako Ti môžu v dnešnom uponáhľanom a rýchlo sa meniacom svete ukázať, kam bez strachu a starostí vložiť svoju dôveru? Ako ovplyvňuje napĺňanie každodenných potrieb Tvoju vieru v Boha?

Krátky film Vyvýšený ponúka na základe biblického príbehu z Evanjelia Jn 3, 1-17 kvalitný dramatický zážitok. Je možné využiť ho individuálne alebo v rámci menšej študijnej skupinky doma, v škole, atď.
Dĺžka: 21 min.


JEREMIÁŠOVO VOLANIE
V akej oblasti života si vôbec nevieš rady? Máš pocit, že je život k tebe krutý? Ovplyvňujú Ťa nepriaznivé okolnosti? Snažíš sa vyriešiť svoje problémy sám bez pomoci iných?

Aká je skutočná pravda o Božom pláne pre Teba? Naozaj Ti chce dať budúcnosť a nádej?
dĺžka:16 min.

DVD 0019
1 ks
chat Komentáre (0)