#Márnotratný prorok 114 vian kres
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme

Vianočná kniha kreslenia, čmárania, vymaľovávania

8,20 € Bez dane

8,20 € Bez DPH

block Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Popis

Dievčatá alebo chlapci- určite všetci radi maľujete, kreslíte a domaľovávate a nechcete sa pri čakaní na Vianoce nudiť. V tejto knižke nenájdete návody ako na to.
Môžete si v nej totiž domaľovávať, dokresľovať, vyfarbovať a dotvárať vianočné obrázky len a len podľa svojej vlastnej fantázie. Nájdete v nej množstvo zábavných "dokresľovačiek": môžete dokresliť a domaľovať veselých snehuliakov, hviezdy nad Betlehemom, nakresliť na vianočné ozdoby krásne ornamenty, dokresliť si zasnežené domy a autá v meste, domaľovať si ten najkrajší vianočný stromček a darčeky, vyfarbiť si vianočných anjelov, vianočný kalendár a vianočné dekorácie, dokresliť ozdôbky na vianočných stromčekoch svojich kamarátov, domaľovať si tie najkrajšie vzory na teplých ponožkách a pletených svetroch, domaľovať zimnú krajinu so snehuliakmi, alebo tú najkrajšiu vianočnú výzdobu vášho mesta a mnoho iného…
Potrebujete len farbičky, pastelky, fixky alebo ceruzky a potom už len čmárajte, robte krúžky, čiarky, bodky, puntíky, vymaľovávajte plochy a dokresľujte čo hrdlo ráči. S touto knižkou sa naozaj nebudete nudiť!

POČET STRÁN: 96
VÄZBA: brožovaná väzba
ROZMER: 255×250 mm
HMOTNOSŤ: 306 g
ISBN: 9788081074745
ROK VYDANIA: 2011
JAZYK: slovenčina
VYDAVATEĽSTVO: Svojtka&Co.

Tabuľka dát
KUM 0005
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Komentáre (0)