#Márnotratný prorok 353 stojza
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Výpredaj!

Stoj za pravdou (Peter Masters)

0,50 € Bez dane

0,50 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Táto brožúra predkladá biblické pasáže, v ktorých sa veriacim prikazuje aby nijakým spôsobom nepodporovali spoločenstvo s "kresťanskými" predstaviteľmi, popierajúcimi bliblickú cestu spasenia, a ani sa na takomto spoločenstve nezúčastňovali.

Potreba oddeliť sa od omylu patrí medzi životne dôležité novo-zmluvné doktríny. Jej zanedbanie viedlo k duchovnému kolapsu mnohých dovtedy verných denominácií, misií a biblických škôl po celom svete. Napriek tomu však početní kresťania naďalej ignorujú Pánove veľké výzvy.

Autor poukazuje na to, že oddelenie sa od omylu je pozitívne, nie negatívne, keďže sa v ňom prejavuje láska k Božiemu slovu a evanjeliu. Zároveň sa tým chránia Kristove cirkevné zbory. Mnohí dnes ponúkajú veľa argumentov, aby podporili inkluzivizmus - opak oddelenia sa.

Na stránkach tejto brožúry nájdete odpovede na desať najbežnejších argumentov, ktoré sa zvyknú uvádzať na obhajobu spolupráce so skupinami, ktoré popierajú základné biblické pravdy, ak ide napríklad o spoluprácu pri evanjelizácii.

Vydavateľstvo: Dobrá správa
Formát: 21.0 x 14.6 x 0.4 cm
Jazyk: Slovenčina
Rok vydania: 2016
Počet stán: 36 strán

Tabuľka dát
DS 0054
2 položky
Komentáre (0)