#Márnotratný prorok 897 22939276_230-230-true
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Sláva Božej lásky (Vincent Milton)

Základy evanjelia pre kresťanov

6,50 € Bez dane

6,50 € Bez DPH

Popis

Boh nám nedal svoje evanjelium iba na to, aby sme ho prijali a obrátili sa. Ponúka nám ho každý deň ako dar, ktorý nám poskytuje všetko, čo potrebujeme k životu a zbožnosti. Túto knihu ponúkame kresťanom ako pomôcku na to, aby plnšie prežívali evanjelium tým, že si ho budú sami pre seba každý deň opakovať.

 Toto je tonik na občerstvenie tvojej duše, jedna z najpovzbudivejších kníh, aké som kedy čítal. Po jej prečítaní budeš Boha viacej milovať, lebo budeš Boha lepšie poznať. Preto ju čítaj, lebo evanjelium potrebujeme zvestovať aj sami sebe každý deň.

 Ján Henžel, tajomník Rady Cirkvi bratskej

 Neexistuje lepší liek na pocity viny, zlyhania a vyčerpanosti v kresťanskom živote, ako neustále pamätať na to, že nie sme zachránení

svojím vlastným úsilím, ale Božou milosťou. Milton Vincent v tejto praktickej a užitočnej knižke reflektuje pravdy evanjelia a povzbudzuje nás, aby sme nechali pôsobiť evanjelium na naše srdce a život. Či už ste novým veriacim, alebo ste kresťanom mnoho rokov, vychutnávajte touto knihou slávu Božej lásky a budete žasnúť nad tým, aký vplyv bude mať na váš život. Čítajte túto knihu pomaly. Pomôže vám aplikovať evanjelium vo vašom každodennom zápase s hriechom a v službe Kristovi.

 Tim Dossor, The Titus Trust


Vydavateľstvo: Porta libri
Formát: 130 x 165 mm, mäkká farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 978-80-8156-156-6
Rok vydania: 2019
Počet strán: 84

Tabuľka dát
Porta libri
PL 0339/K
3 položky
Komentáre (0)