#Márnotratný prorok 1681 alana-prichod-do-zaslubenej-zeme
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Alana - Príchod do zasľúbenej zeme

Alana je tretí diel trilógie Matia – Šira – Alana. Tento strhujúci ľúbostný príbeh vykresľuje dej plný napätia a zvratov. Je o veľkej nenávisti, ale i odpustení, o samote i živote s Hebrejmi. Autorkou je Connilyn Cossette.

9,60 € Bez dane

9,60 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Alana je tretí diel trilógie Matia – Šira – Alana. Tento strhujúci ľúbostný príbeh vykresľuje dej plný napätia a  zvratov. Je o veľkej nenávisti, ale i odpustení, o samote i živote s Hebrejmi. Autorkou je Connilyn Cossette.

Alana je hlavnou hrdinkou biblického románu, ktorého dej nám približuje príchod Izraelitov do Zasľúbenej zeme. Dej románu sa odohráva na pozadí dejinných udalostí z posledných mesiacov Exodu po štyridsaťročnom putovaní Izraelitov z Egypta.

Kanánčanku Alanu v detstve opustila matka, vyrastala s otcom a bratmi, ktorí neskôr zahynuli v boji s Hebrejmi. Dievčina sa zamaskuje za muža a vkradne sa na bojisko, aby pomstila svoju rodinu. Vôbec nepočíta s tým, že by mohla prežiť. Hebrejský bojovník Tobiáš je veľmi prekvapený, keď na bojisku medzi obeťami nájde ženu v bezvedomí. Prinesie ju k ránhojičovi do hebrejského tábora, nie je však pripravený na dôsledky svojho milosrdného skutku…

Väzba: mäkká
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
Počet strán: 368
Formát: A5
Vydavateľstvo: Lúč

Tabuľka dát
KUM 0155
2 položky
Komentáre (0)