#Márnotratný prorok 1682 biela-ako-mlieko-cervena-ako-krv
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Biela ako mlieko, červená ako krv (Alessandro D‘Avenia)

Leo je obyčajný šestnásťročný tínedžer, ktorý miluje futbal, gitaru a jazdenie na mopede. Svet vidí vo farbách. Biela je ticho, samota, prázdno… Za to červená úsvit, búrka, láska. A láska sa pre Lea rovná Beatrice...

11,50 € Bez dane

11,50 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Leo je obyčajný šestnásťročný tínedžer, ktorý miluje futbal, gitaru a jazdenie na mopede. Svet vidí vo farbách. Biela je ticho, samota, prázdno… Za to červená úsvit, búrka, láska. A láska sa pre Lea rovná Beatrice - zelenooká červenovláska, ktorá študuje na rovnakej škole.

Je jedným z mála dôvodov, prečo školu ako-tak zvláda. Inak je pre neho stratou času… totálna biela. Jeho letargiu a pohodlie naruší až suplujúci učiteľ, ktorý svoju prácu berie vážne. Vďaka nemu sa prvýkrát začína vážne zamýšľať nad tým, čo má v živote zmysel a ako nájsť a nasledovať svoje sny. Leovým snom je Beatrice, no všetky jeho nádeje sa zrútia vo chvíli, keď do jej života vstúpi choroba.

Dokáže Leo v náročnom období svojho dospievania objaviť cenu utrpenia a význam skutočného priateľstva? Nájde odpovede na otázky, pri ktorých dospelí strácajú reč a dokonca aj internetový vyhľadávač sa zafarbí na bielo?

Väzba: mäkká
Jazyk: slovenský
Rok vydania: 2021
Počet strán: 280
Formát: A5
Vydavateľstvo: buk

Tabuľka dát
KUM 0156
2 položky
Komentáre (0)