#Márnotratný prorok 2038 Útek na sever
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Útek na sever (Peterson Andrew)

Sága rodu Wingfeatherovcov - 2. diel

18,40 € Bez dane

18,40 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Pre čitateľov od 8 - 12 rokov.

NAJPRV SA OCITLI NA BREHU TEMNÉHO MORA. TERAZ ICH ČAKÁ ÚTEK NA SEVER…

Janner, Tink a Leeli Igibyovci sa nazdávali, že sú obyčajné deti, ktoré vedú normálny život a v ich minulosti sa neskrýva nič nezvyčajné. Teraz však vedia, že v skutočnosti sú stratenými klenotmi Anniery – dedičmi legendárneho kráľovstva za morom –, a odrazu ich každý túži zniesť zo sveta.

Aby Igibyovci prežili, musia utiecť do bezpečia Ľadových prérií, kam ich Tesáci z Dangu podobní jaštericiam nemôžu nasledovať. Najprv však musia uniknúť netvorom v Glipovskom lese, zlodejským brežníkom z Východného ohybu a Dozorcovi v obávanej Vidličkovej továrni.

Ešte nebezpečnejšia je však žiarlivosť a zatrpknutosť, ktorá ich môže rozdeliť. Janner so súrodencami sa na vlastnej koži učia, že láska rodiny je dôležitejšia než všetko ostatné.

Román Útek na sever je plný postáv, ktorým nechýba láskavé srdce, dôvtip ani odvaha. Obľúbia si ho deti v každom veku, rodiny si ho môžu čítať nahlas a čitateľské krúžky o ňom budú nepochybne rady diskutovať, keďže v sebe skrýva mnoho vrstiev významu.

O autorovi

Andre Peterson je kritikmi uznávaný hudobník a skladateľ, ako aj autor oceňovanej série Sága rodu Wingfeatherovcov.  Takisto je zakladateľom organizácie The Rabbit Room, ktorá podporuje komunitu prostredníctvom príbehov, umenia a hudby. So svojou manželkou Jamie žijú v Nashville.

Navštívte webovú stránku www.andrew-peterson.com, kde nájdete ďalšie informácie o Andrewovi, a www.wingfeathersaga.com, na ktorej sa viac dozviete o Aerwiare a jeho hrozne nebezpečných tvoroch.

 „Na Andrewových knihách milujem dobrodružstvo, obrovskú tvorivosť a hlavne srdce, ktoré do nich vkladá. Je básnikom a majstrovským rozprávačom. Rada si prečítam všetko, čo napíše.“ – SALLY LLOYDOVÁ-JONESOVÁ, populárna autorka detských kníh

 „Na tento zážitok vaša rodina nikdy nezabudne. Odporúčam knihy všetkými desiatimi!“ – SARAH MACKENZIOVÁ, autorka knihy The Read-Aloud Family, zakladateľka a moderátorka podcastu Read-Aloud Revival

 „Sága rodu Wingfeatherovcov je vtipná, nápaditá a plná srdca. Odporúčam ju čitateľom od 8 do 12 rokov, ktorí už zhltli celú Narniu a hľadajú ďalšiu skvelú sériu.“ – ANNE BOGELOVÁ, autorka blogu Modern Mrs. Darcy a moderátorka podcastu What Should I Read Next?

 „Neskutočne nápadité a príjemne odľahčené epické dielo, z ktorého vyžaruje dôvtip a múdrosť. Navyše v ňom nájdete vynikajúce pokyny, ako si poradiť s tľapmi, Tesákmi a občasne zubatou kravou.“ – ALLAN HEINBERG, scenárista filmu Wonder Woman od spoločnosti DC a spoluautor komiksu Young Avengers od spoločnosti Marvel Comics

 „Ohromne dômyselné!“ – PHIL VISCHER, autor seriálu VeggieTales

 1. diel NA BREHU TEMNÉHO MORA

2. diel ÚTEK NA SEVER

 
 
Vydavateľstvo: i527.net
Formát: A5; pevná väzba, farebná obálka, s prebalom
Jazyk: slovenčina
ISBN: 978-80-8249-027-8
Rok vydania: 2022
Počet strán: 512

Tabuľka dát
i527.net
PL 3327/K
1 ks
9788082490278
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Komentáre (0)