#Márnotratný prorok 2347 vesmir-aky-uzasny-je-nas-boh
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vesmír - aký úžasný je náš Boh

Úchvatnosť, veľkoleposť a krása Božieho stvorenia

37,00 € Bez dane

37,00 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Táto kniha je vašou vstupenkou na fascinujúci let do kozmického priestoru, ktorý začína na planéte Zem a smeruje k hraniciam známeho vesmíru a ešte kúsok ďalej. Počas tejto cesty objavíte skutočnosti, o ktorých ste predtým nemali tušenie: fakty o vesmírnych telesách susediacich s našou planétou, vzdialených hviezdach a supernovách i záhadách ukrytých v čiernych dierach, neprebádaných galaxiách, kvazaroch a v temnej energii. Náš vesmír je vskutku očarujúci a vydáva svedectvo o úžasnom Dizajnérovi a Stvoriteľovi všetkého - o Bohu.

Zo svojho vesmírneho putovania sa vrátite obohatení o množstvo vedeckých poznatkov. Čo je však dôležitejšie, viac si uvedomíte Božiu majestátnosť a nepochybne budete naplnení úžasom a úctou k Jeho láskyplnej starostlivosti.

Nebeské diaľavy nie sú prekážkou, pokiaľ cestujeme s Bohom. Preto využite túto príležitosť a pripravte sa na odlet. Nepremeškajte šancu zažiť jazdu svojho života!

Obsah

Kniha obsahuje vyše 150 plnofarebných strán s kvalitnými a detailnými fotografiamia pričom predstavuje úchvatnosť vesmíru v ôsmich kapitolách:

Zem,
Mesiac,
Slnko,
Naša Slnečná sústava,
hviezdy,
Mliečna cesta,
iné galacie a
tajomný vesmír.
Vedecké fakty o vesmíre dopĺňajú citáty z Biblie, uznávaných astronómov, vedcov či iných známych osobností.

Z predhovoru

Toto je kniha o rozsahu, kráse a záhadách vesmíru. Predpokladá nielen to, že vesmír je dielom inteligentného dizajnéra a má počiatok v určitom bode priestoru a času, ale tvrdí tiež, že obe tieto premisy nie sú v rozpore, ba naopak, sú v súlade s modernou vedou.

Vydavateľstvo: Slovenská biblická spoločnosť
ISBN: 9788089846788
Počet strán: 157
Veľkosť: 26,5 x 26,5 x 1,5 cm
Hmotnosť: 1040 g
Rok vydania: 2022
Väzba: pevná

Tabuľka dát
SBS 10379/K
2 položky
Komentáre (0)