#Márnotratný prorok 2812 30042742_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Šesť typov pracovného génia (Lencioni Patrick)

Nový, skutočne prevratný model, ktorý navždy zmení naše predstavy o práci a tímoch.

13,75 € Bez dane

13,75 € Bez DPH

3
notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Autor New York Times bestsellerov Patrick Lencioni predstavuje nový, skutočne prevratný model, ktorý navždy zmení naše predstavy o práci a tímoch. Kniha 6 typov pracovného génia je najrýchlejší spôsob, ako pomôcť ľuďom identifikovať typ práce, ktorá im prináša radosť a energiu, a vyhnúť sa práci, ktorá vedie k frustrácii a vyhoreniu. Okrem osobného objavu a okamžitej úľavy, ktorú Pracovný génius poskytuje, poskytuje tento model tímom aj pozoruhodne jednoduchý a praktický rámec na využívanie prirodzených darov jeden druhého, čo zvyšuje produktivitu a znižuje zbytočné posudzovanie.

Klasickým Lencioniho spôsobom autor uvádza svoj model do života v príbehu, ktorý je rovnako príťažlivý ako presvedčivý. Rozpráva príbeh Bulla Brooksa, podnikateľa, manžela a otca, ktorý sa pustí do riešenia vlastnej frustrácie v práci a narazí na nový spôsob myslenia, ktorý zmení jeho pohľad na prácu, tím a dokonca aj na manželstvo.

To, čo túto knihu - a model, ktorý za ňou stojí - odlišuje od iných nástrojov a hodnotení, je rýchlosť, s akou ju možno pochopiť a aplikovať, a jej význam pre každý druh práce v živote, od riadenia spoločnosti cez uvedenie produktu na trh až po fungovanie v rodine.

Okrem tejto knihy Lencioni a skupina Table Group vytvorili 10-minútový hodnotiaci test, ktorý pomáha jednotlivcom rýchlo identifikovať ich nadanie a aplikovať tento model na seba a svoje tímy. Pridajte sa k státisícom ľudí, ktorí už objavili svojho pracovného génia, a zažite premenu svojej práce, svojho tímu a svojho života.

Autor:

Patrick Lencioni je zakladateľ a prezident spoločnosti The Table Group, ktorá poskytuje konzultačné služby v oblasti rozvoja vedúcich tímov a posilnenia organizačného zdravia firiem. Ako konzultant a prednášateľ pracoval s tisíckami lídrov širokého spektra organizácií – od Fortune 500 firiem, cez hi-tech start-upy, univerzity, až po neziskové organizácie a cirkvi. Je autorom viacerých bestsellerov o líderstve a manažmente, ako „Five Temptations of a CEO“, „Death by Meeting“, „Five Dysfunctions of a Team“, „Advantage“ a iných. Ken Blanchard, autor dnes už manažérskej klasiky „Minútový manažér“, o ňom povedal, že „rýchlo definuje novú generáciu mysliteľov o líderstve“. Patrick Lencioni žije so svojou manželkou a štyrmi synmi v severnej Kalifornii, kde je aktívnym členom miestnej farnosti a označuje sa za „evanjelikálneho katolíka“.

Vydavateľstvo: Porta libri
Formát: 150 x 235 mm, mäkká väzba
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 
978-80-8156-314-0

Rok vydania: 2023
Počet strán: 176

Tabuľka dát
PL 0430/K 5
2 položky
Komentáre (0)