#Márnotratný prorok 2982 30463162_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Slepá ulička (Mehl Nancy)

Agentka Kaely Quinnová, 3 časť.

16,60 € Bez dane

16,60 € Bez DPH

3
notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Ohlasy, kritiky 
„Nancy Mehl stupňuje napätie, zatiaľ čo požiare ničia ďalšie domy a stopy sa hromadia... Kaely je 
zložitá a nedokonalá, ale zároveň skvelá vyšetrovateľka, ktorá poteší fanúšikov sérií... Autorka
svojím  strhujúcim a inšpiratívnym príbehom znovu raz trafila do čierneho.“
Publishers Weekly
 
Popis:


Keď na poli v Iowe nájdu telo, polícia objaví ďalších štrnásť mŕtvol, niektoré staré dvadsať rokov, iné z  nedávnej minulosti. Pozostatky poukazujú na sériového vraha, ktorého modus operandi je polícii už známy – Eda Oliphanta, sediaceho už vyše dvadsať rokov vo väzení... a zároveň otca špeciálnej agentky FBI Kaely Quinnovej. Po niekoľkých neúspešných pokusoch o  zistenie, či Ed niekoho vycvičil, aby napodobňoval jeho vraždy, sa polícia obráti so žiadosťou o  pomoc na Kaely, ktorá teraz pôsobí v St. Louis.

 

 

Kaely si sľúbila, že do rodného mesta už nikdy nevkročí a na svojho otca už nikdy nepozrie. Vždy odmietala konfrontovať svoju minulosť, ale ak chce zabrániť ďalším úmrtiam, musí sa postaviť tvárou v tvár mužovi, ktorého celé roky nenávidí.

Keď nájdu ďalšie telá, Kaely sa pustí do pretekov s časom a zápasu s vnútorným nepokojom, aby odhalila vraha. Bude tento prípad, ktorý je pre ňu zatiaľ najosobnejší, Kaely napokon stáť identitu a možno dokonca aj život?

 

O autorke:

 

NANCY MEHL je autorkou viac ako tridsiatich piatich kníh a  finalistkou prestížnych knižných ocenení Christy Award a  Carol Award a  tiež držiteľkou ocenenia ACFW Kniha roka. Jej poviedka Chasing Shadow (Naháňačka s tieňmi) je súčasťou bestsellerovej  antológie USA Today Summer of Suspense (Letné napätie). Nancy tvorí doma v Minesote,  kde žije so svojím manželom a s mopslíkom Watsonom.

 

Vydavateľstvo: i527.net
Formát: A5; mäkká väzba, farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 978-80-8249-143-5
Rok vydania: 2024
Počet strán: 328

Tabuľka dát
Advent-Orion
PL 0081
2 položky
Komentáre (0)