#0743 dieta-pokoja
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Dieťa pokoja (Richardson, Don)

Úžasný príbeh o láske, pokoji a vzájomnom porozumení.

4,00 € Bez dane

4,00 € Bez DPH

3
Popis

Vzrušujúci príbeh o misionárovi Donovi Richardsonovi, ktorý v roku 1962 prišiel medzi ľudožrútov do Indonézie. Pripadal si medzi nimi ako kus slaniny. Vedel, že ak ho one premôžu, zjedia ho. Ak ich premôže zvesť o Božej láske, ktorú im priniesol, stanú sa mu bratmi a sestrami. Slová o Bohu a o Synovi Božom im pripadali ako nezmysly, z učeníkov Pána Ježiša sa im najviac páčil Judáš. Nakoniec pochopili, že je to Kristus , ktorý dáva zmierenie, pokoj a lásku.
Kniha Dieťa pokoja je pre chvíľu pohody, aby ste sa povzbudili a potešili v nádeji, že i v súčasnej modernej spoločnosti dokážeme dobrý premáhať zlé. Náročný čitateľ bude uchvátený – príbeh odhaľuje tajomstvo evanjelia Kristovho a inšpiruje k tomu, aby sme hľadali, k čomu nás každého osobne stvoril a povolal Boh, ten predivný Boh, ktorý pre nás dal napísať prorocké slová:
“Lebo ja poznám úmysly, ktoré mám s vami – znie výrok Hospodinov – úmysly smerujúce k blahu a nie k nešťastiu: dať vám budúcnosť a nádej. Keď budete volať ku mne, keď prídete a budete sa modliť ku mne, vypočujem vás. Budete ma hľadať a nájdete ma, keď ma budete hľadať celým srdcom.” (Jeremiáš 29:11-13)

Hmotnosť 0.3 kg
Rozmery 130 × 2 × 195 cm
ISBN 9788088863015
Počet strán 228
Rok vydania 1997
Vydavateľstvo: EVS
Pôvodný názov Peace Child

Tabuľka dát
EVS
EVS0002 /K
5 položky
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Komentáre (0)