#0647 nebojacna
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme

Nebojácna (Dina L. Sleimanová)

Tam, kde sa legenda stretáva s históriou, jedna mladá žena bojuje za nevinných.

5,50 € Bez dane

5,50 € Bez DPH

block Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Popis

Prvá kniha zo série "Chrabré srdcia".

Po neúspešnom pokuse zavraždiť kráľa je lady Merry Ellisonová – pôvodom dcéra baróna – v nemilosti trónu. Svojou odvahou a schopnosťami je ochotná urobiť všetko, aby ochránila osirelé deti z jej panstva. Skupinka sa dostáva do povedomia ako Duchovia z Farthingalského lesa a Merry zisťuje, že s rastúcou popularitou sa im do cesty stavia stále viac problémov a jej úloha je čoraz náročnejšia.

 Timothy Grey, deviaty potomok baróna z Greyhamu, túži vykonať nejaký skutok, ktorý by ho preslávil a priniesol mu vlastný titul. Keď Duchov z Farthingalského lesa zahliadnu vo Wyndeshire, kde Timothy posluhuje miestnemu grófovi ako jeho pobočník, zdá sa, že šanca je na dosah. Len čo sa však tvárou v tvár stretne s vodcom zbojníkov, je nútený všetko prehodnotiť.

 “Dina Sleimanová touto historickou romancou práve odštartovala novú akčnú sériu. V hlavnej úlohe vystupuje silná a inteligentná hrdinka, ktorá dôsledne žije verná svojim hodnotám. Ponúka nám napínavé a zábavné čítanie s inšpiratívnym a čistým odkazom nielen pre mladých fanúšikov Robina Hooda.”  Library Journal

 Vydavateľstvo: i527.net
Formát: formát A5, mäkká väzba
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 978-80-89822-06-5
Rok vydania: 2016
Počet strán: 304

Tabuľka dát
i527.net
PL 0147/K
Komentáre (0)