#0783 Atlas neznám. ú.
  • #0783 Atlas neznám. ú.

Atlas neznámych území (Zuzana Vaľovská)

12,10 €
Bez dane 3
Kód: R 0002/K
Kniha, ktorá vznikla v piatich krajinách a na dvoch kontinentoch. Nejde v nej len o miesta, ale aj o ľudí. Delia sa o svoj pohľad na svet, o svoje skúsenosti, hovoria úprimne a otvorene. ...návod ako sa stratiť a znova nájsť...
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Chcete zažiť Izrael?

Vezmeme vás tam, pod podmienkou, že vám nebude prekážať cestovanie s inými ľuďmi, púšť a spanie pod stanom. Tiež sa pripravte na vojakov, vyzvedačov, pochybovačov, ale aj výborných vodcov. Začíname s Jozuom ešte keď sa učil a potiahneme to s ním do konca. Nastúpil po Mojžišovi a z nevďačnej úlohy dokázal vyťažiť zázraky. Pomedzi to spomenieme Káleba, ktorý vedel byť správne tvrdohlavý a plávať proti prúdu.

Budeme pokračovať so sudcami, ktorí nielenže súdili, ale každý z nich mal trocha iný popis práce. Občas sa postavili do čela armády a boj s nepriateľmi poňali dosť netradične… Debora pre všetky ženy, a takisto Gideon, Samson a ostatní. Dúfame, že vám nebude vadiť kráčať s nimi do bojov a prekračovať vlastnú komfortnú zónu. A uzavrieme to príbehom Boáza, manžela výnimočnej ženy.

R 0002/K
1 ks
chat Komentáre (0)