#0646 nasledujem-jezisa
  • #0646 nasledujem-jezisa

Nasledujem Ježiša (Stephen Elkins)

10,10 €
Bez dane 3
Kód: PL 0263/K
Príbehy o Ježišových dobrých vlastnostiach.
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Učte svoje deti, aby si vybudovali správne postoje a charakter tým, že budú inšpirované Ježišovým životom, jeho príkladom a správaním.

V tejto knihe nájdete zbierku príbehov, ktoré sú doplnené milými plnofarebnými ilustráciami. Príbehy hovoria o Ježišových dobrých vlastnostiach – o tom, že Ježiš bol štedrý, milý, ohľaduplný, usilovne pracoval, bol pravdovravný, zodpovedný a ešte oveľa viac. Každý príbeh obsahuje citát z Biblie aj modlitbu. Časť „Ježiš vo mne“ ukazuje deťom, ako správne pochopiť Ježišove dobré vlastnosti a ako ho môžu v bežnom živote nasledovať.

 

STEPHEN ELKINS je hudobný skladateľ, producent nominovaný na Grammy Award. Je autorom bestsellerov pre deti, s miliónmi predaných kusov kníh. Je majiteľom a zakladateľom organizácie Wonder Workshop, ktorej cieľom je správne vedenie detí tak, že im ukážeme správny životný smer a morálny kompas, ktorý smeruje k Božej vôli. Deťom pomôžeme, ak im poskytneme kvalitné knihy a piesne na CD či DVD. Stephen žije s manželkou Cindy a troma deťmi v meste Nashville.

PL 0263/K
1 ks
chat Komentáre (0)