#Márnotratný prorok 2980 30488413_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme

Sen jednej dcéry (Riversová Francine)

Historická sága Martino dedičstvo, kniha druhá

20,30 € Bez dane

20,30 € Bez DPH

block Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Popis

Úspešná séria, ktorá očarila čitateľov na celom svete

„Dojímavý, rozkošatený príbeh, ktorý prečítate na jeden dych.“
PUBLISHERS WEEKLY

 

„Pútavá rodinná sága, ktorá vás chytí za srdce.“
ROMANTIC TIMES

 

Kniha druhá
Dramatické pokračovanie série Martino dedičstvo sa sústreďuje na Martinu vnučku Carolyn, ktorá dospieva v turbulentných 60. rokoch 20. storočia a snaží sa zorientovať v napätých rodinných vzťahoch. Na vysokej škole okúsi slobodu, ale otrasená osobnou tragédiou sa ponára do opojnej undergroundovej kultúry San Francisca. Keď sa z nej znova vynorí, ešte bezradnejšia ako predtým, zdráhavo hľadá pomoc v rodine a u svojej dcéry May Flower Dawn.

 

Keď si Dawn vypestuje pevnejšie puto s babičkou než s vlastnou matkou, na povrch vyplávajú staré konflikty. Dawn sa chce vyhnúť chybám svojich predkov a zaumieni si, že sa stane mostom, ktorý ženy v rodine prepojí, nie múrom, ktorý by ich navždy rozdelil.
Sen jednej dcéry je dojímavou bodkou za nezabudnuteľnou ságou o nevyslovených bolestiach, ktoré rozožierajú rodinné vzťahy, o obetách, ktoré matky prinášajú kvôli svojim dcéram, a o sile bezpodmienečnej lásky.

 

Francine Riversová si už roky získava kladné hodnotenia kritikov a sympatie čitateľov na celom svete. Medzi jej úspešné romány patria napríklad Tá dáma je moja, A zaznel šofar, Posledný pojedač hriechov, Šarlátova niť, Vykúpená láska, Dielo majstra, Most do prístavu, Leontina záhrada a trilógia V znamení leva.

 

Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Kumran
Formát: B5, Laminovaná obálka s parciálnym lakom
Jazyk: slovenčina
ISBN: 978-80-89993-94-9
Rok vydania: 2024
Počet strán: 504

Tabuľka dát
PL 0080
Komentáre (0)