#Márnotratný prorok 2808 30025733_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Vianoce v Carntone (Alexandrová Tamera)

Uprostred vojny a blednúceho sna o Konfederácii odhaľujú ranený vojak a chudobná vdova skutočný význam Vianoc – a obetujúcej sa lásky.

14,00 € Bez dane

14,00 € Bez DPH

3
notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Popis:

Nedávno ovdovená Aletta Prescottová sa snaží, aby ona aj jej syn dokázali zvládať ťažké životné  okolnosti. Keď sa banka vyhráža vysťahovaním, objaví reklamu na dražbu Ženského charitatívneho  spolku a požiada o prácu – len aby zistila, že všetky pozície sú už obsadené. Potom jej náhodné  stretnutie s raneným vojakom ponúkne inú príležitosť – a priateľstvo. Môže však Aletta tomuto  mužovi dôverovať?

 

Kapitán Jake Winston, uznávaný konfederačný ostrostrelec, utrpel v Bitke pri Chickamauge  zranenie hlavy. Po lekárovej diagnóze sa Jake obáva, že stratí nielen to, v čom je najlepší, ale aj svoju identitu. Kým sa zotavuje, dostane rozkaz pomáhať s dražbou Ženského charitatívneho  spolku. Úctivo namieta. Nepredstavoval si, že ako vojak bude poklonkovať kŕdľu „krinolín“. Ale rozkazy sú rozkazy a on čoskoro zistí, že táto skupina žien – najmä jedna z nich – preňho  znamenajú omnoho viac, než očakával.

 

Vianoce v Carntone, zasadené do pozadia a histórie plantáže Carnton vo Frankline v Tennessee, sú  príbehom obnovenej nádeje a znovunájdenej viery v čase Vianoc.

 

O autorke:

Tamera Alexanderová je autorka bestsellerov USA Today. Bohato vykreslené postavy a podnetné zápletky jej priniesli oddaných čitateľov po celom svete, ako aj viaceré ocenenia.

Tamera bola tiež uvedená do Siene slávy Christy Award za vynikajúce výsledky v oblasti kresťanskej beletrie, čo je pocta, ktorá sa udeľuje autorovi po štyroch víťazstvách Christy Award. Jej knihy boli preložené do mnohých jazykov. Spolu s manželom žije v Nashville. Vo vydavateľstve i527.net jej v slovenčine vyšli dve knihy zo série Príbehy z Carntonu (Prísaha, Farby pravdy), tri časti série Príbehy z Belmontu (Nezmazateľný dojem, Výnimočná krása, Nadpozemská melódia) a tri knihy zo série Veľkostatok Belle Meade (Zašepkaj jej meno, Získaj .si jej priazeň, Stav sa o jej srdce). 

 

Ohlasy, kritiky: 

"Vianoce v Carntone som si skutočne užila! Tamera Alexanderová vyjadruje bolesť a utrpenie života  vdovy počas občianskej vojny, zatiaľ čo nás pozýva zhlboka sa nadýchnuť, uvoľniť a ponoriť sa do príbehu Jakea a Aletty. Tento nežný ľúbostný príbeh dvoch ranených ľudí, ktorých cesty spojí Boh,  aby sa zahojili, je knihou, ktorú si čitateľka užije kedykoľvek – ale obzvlášť na Vianoce!“

FRANCINE RIVERSOVÁ, autorka bestsellerov Vykúpená láska a Hlas vo vetre

 

„Zahreje vás humor a romantiku (a recepty) si vychutnáte v sladkej druhej šanci na lásku, ktorú  Tamera Alexanderová prináša v ľúbostnom príbehu vdovy a raneného vojaka. Prekrásny vianočný  darček pre čitateľov odkiaľkoľvek!“

JULIE KLASSENOVÁ, autorka bestselleru Panie z Ivy Cottage

 

„Na stránkach Vianoc v Carntone Tamera Alexanderová zobrazuje silné emócie turbulentných čias  americkej histórie. Alettino utrpenie cítite v srdci.“

JOANNA STEPHENSOVÁ, kurátorka, Fond Bitky pri Frankline: Domy Carnton a Carter

 

„Živý pohľad do histórie Nashvillu. Vynikajúci historický ľúbostný román s jemnou líniou o viere,  ktorá dodáva príbehu hĺbku, znova dokazuje, že nebudete ľutovať, ak siahnete po románe od Tamery Alexanderovej!“

USA Today


Vydavateľstvo: i527.net
Formát: A5; pevná väzba, farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 978-80-8249-115-2
Rok vydania: 2023
Počet strán: 216

Tabuľka dát
PL 0430/K 3
2 položky
Komentáre (0)