#0503 Život, aký si vždy chcel
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Život, aký si vždy chcel (John Ortberg)

Ako vyzerá skutočný duchovný život? Čo robiť, aby si ho dosiahol?

8,50 € Bez dane

8,50 € Bez DPH

3
Popis
Podstata kresťanstva je o zmene - o Bohu, ktorý sa stará nielen o náš „duchovný život“, ale ktorý chce ovplyvniť každú oblasť nášho života. Je o uvedomení si toho, že s Bohom sa nestretávame v kláštore, ale na hlavnej ulici; a že aj náš bežný, obyčajný život môžeme žiť tak, akoby ho žil sám Kristus. Život, aký si vždy chcel vám ponúka moderný pohľad na starodávnu cestu duchovných disciplín. Ale je viac než len knihou o veciach, ktoré by sme mali robiť, aby z nás boli dobrí kresťania. Je mapou k ozajstnej zmene, mapou, ktorá nezačína nami, ale s cieľom našej cesty – Ježišom Kristom.
 
Kniha je pretkaná humorom a skutočnými príbehmi a povzbudzuje nás ku kresťanskému životu, ktorý sa oplatí žiť. Životu, ktorý dáva nášmu obyčajnému svetu nový zmysel, nádej, zmenu a prináša nám blízky vzťah s Kristom.
 
"John Ortberg nám otvára stáročnú múdrosť duchovných disciplín. Praktickým, vtipným spôsobom, ktorý ide do hĺbky, v nás nielen vyvoláva hlad po transformácii, ale zároveň vykresľuje žiarivo príťažlivý obraz života, ktorý Boh môže žiť skrze nás." 
 Archibald D. Hart, PhD., profesor psychológie
 
 
"John so svojím prístupom "sadnime si a rozprávajme sa" vytvoril silnú knihu o duchovnej transformácii a raste". 
 Dr. Joseph Stowell Moodyho biblický inštitút.

Tabuľka dát
EVS 0048/K
4 položky
Komentáre (0)