#Márnotratný prorok 1530 jdjshsu
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Evanjelium podľa Marka - otázky a obrázky (Kolektív autorov)

Sprievodca čítaním knihy, ktorú zostavovatelia Biblie nazvali Evanjelium podľa Marka

7,50 € Bez dane

7,50 € Bez DPH

notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Ježiš je neskutočne fascinujúca postava a každý má nejaký názor na neho a na to, čo spravil. Málokto však prečítal aspoň jedno z evanjelií – prvých historických záznamov o ňom. Tešíme sa preto, že vás môžeme privítať pri tomto sprievodcovi čítaním knihy, ktorú zostavovatelia Biblie nazvali Evanjelium podľa Marka.

Induktívne štúdium Biblie, špeciálne evanjelia Marka, je pre mňa ako detektívka. Cez otázky a všímanie si detailov, ktoré dokážu zmeniť význam zásadným spôsobom, sa dostávam k objavovaniu takého duchovného bohatstva, ako cez žiadne iné štúdium. Nielen to. To najpodstatnejšie pre môj duchovný život je to, že Duch Svätý oživuje Božie slovo, zjavuje mi Pána Ježiša, aby som mohla spoznať Božiu plnosť, ako čítame v Liste Efezanom a premieňa ma. Tento nástroj ma chráni od zablúdenia do vlastných konšpirácií a vedie ma k tomu, aby som zostávala v Pravde.
Ester Jankovičová

Ak si evanjelium ešte nečítal, tak nehovor, že mu neveríš. Ak si čítal evanjelium a máš otázky, čítaj ho s týmto sprievodcom. Ak tvoj život zmenilo evanjelium, povzbudzuj aj druhých, aby si ho prečítali.
Tomáš Henžel

Vydavateľstvo: Porta libri, Scripture Union
Formát: A5, mäkká väzba
Jazyk: slovenčina
ISBN: 978-80-8156-183-2
Rok vydania: 2020
Počet strán: 160

Tabuľka dát
PL 0416/K
2 položky
Komentáre (0)