#Márnotratný prorok 2323 silná, odvážna, milovaná
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Silná, odvážna, milovaná (Gerth, Holley)

Slová, ktoré ťa utvrdia v tom, kým v skutočnosti si

13,80 € Bez dane

13,80 € Bez DPH

Popis

Aj vám sa zdá, že už nemáte ani štipku odhodlania, nádeje či sily? Strácate odvahu do každodenných bojov, ste unavená, prevalcovaná okolnosťami a nevidíte cestu ako ďalej? Autorka tejto povzbudivej knihy, Holley Gerthová, sa cítila presne tak isto. A možno ešte horšie. Bola životom celkom sklamaná a chcela to vzdať. Nachádzala sa v temnote, z ktorej nevidela východisko. No v tej tme k nej pristúpil Ježiš.

Boh ťa vidí ako silnú, odvážnu a milovanú.

 Následne si prešla životnými zmenami, uprostred ktorých jej Boh dal vidieť ju samu a jej okolnosti celkom novými očami. Vyjavil jej, ako ju vidí on, aké možnosti a cesty jej skutočne ponúka. Výsledkom boli okrem nového životného pohľadu aj knihy, ktoré táto bestsellerová autorka napísala, vrátane titulu „Silná, odvážna, milovaná“.

 Holley Gerthová sa čitateľkám prihovára ako najlepšia kamarátka či chápajúca sestra, ktorá ich povzbudzuje k tomu, aby sa videli tak, ako ich vidí sám Boh. Ako ženy s odvážnym srdcom, ktoré stoja zoči-voči životu a nenechajú sa zastrašiť ani zlomiť. Ako ženy, ktoré veria aj v nemožné a hľadajú krásu a nádej tam, kde ju nevidí nikto iný. Ženy, ktoré oslavujú život ako sled každodenných drobných zázrakov, ktoré sa neboja bojovať aj plakať, odhaliť svoje jazvy a používať nehu a lásku ako svoju najväčšiu zbraň silu...

 Vnútorná grafika knihy ladí s jej obálkou. Nájdete v nej 60 povzbudivých kapitol spolu s priestorom na osobné poznámky.

 Vydavateľstvo: Christian Project Support, s.r.o.
Formát: A5, mäkká väzba, farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 
978-80-8231-070-5

Rok vydania: 2022
Počet strán: 240

Tabuľka dát
Ver.sk
PL 3333/K
3 položky
Komentáre (0)