#Márnotratný prorok 2451 29407593_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Tajomný list (Politano Joanna Davidson)

Tento román o stratenej láske, oneskorenej láske a nájdenej láske z viktoriánskej éry je plný malých i veľkých tajomstiev.

14,60 € Bez dane

14,60 € Bez DPH

3
notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

Dokáže jedna odhodlaná žena spojiť kúsky dávneho príbehu lásky?

Najväčším snom Willy Duvallovej je stať sa lekárkou. Spolu so svojím otcom, od ktorého získala medicínske vedomosti, túžia založiť najmodernejšiu nemocnicu, pretože hygienické štandardy v iných zariadeniach sú veľmi zlé. Chýba jej však doktorský titul, aby mohla pacientov liečiť najnovšími vedeckými poznatkami. Hoci netúži po romantickej láske, otec ju chce vydať.

V lete v roku 1865 nájde v písacom stole zvláštny list s hlbokými myšlienkami o láske. Od tej chvíle Willa túži nájsť vášnivú dušu, ktorá napísala tieto slová, a tiež človeka, ktorému mal byť list doručený. Preto prijme prácu zdravotnej sestry v prímorskom panstve Crestwicke, odkiaľ tajomný list pochádza. Zdá sa, že hoci obyvatelia tohto panstva sú s pisateľom listu nejako spojení, on sám stále zostáva záhadou. Willa prichádza na množstvo lákavých indícií, ale získava len málo odpovedí. Jej pátranie sa ešte viac skomplikuje, keď list stratí a ten začína putovať od jedného obyvateľa panstva k druhému, pričom každý v jeho slovách nachádza vzrušujúce posolstvo.

Tento román o stratenej láske, oneskorenej láske a nájdenej láske z viktoriánskej éry je plný malých i veľkých tajomstiev. Jeho tajuplná nepredvídateľnosť vás udrží v napätí až do konca. Spoznáte neľahký život ženy – lekárky z 19. storočia. Očarí vás atmosféra anglického vidieka v príbehu o jednej nie až tak úplne obyčajnej láske.

 

Vydavateľstvo: Christian Project Support, s.r.o.
Formát: 234x152 mm; mäkká väzba, farebná obálka
Jazyk: slovenčina
ISBN: 978-80-8231-099-6
Rok vydania: 2023
Počet strán: 352

Tabuľka dát
PL 0064/K
1 ks
Komentáre (0)