#Márnotratný prorok 2686 image (1)2
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Nádej jednej matky (Riversová Francine)

Historická sága Martino dedičstvo, kniha prvá

18,40 € Bez dane

18,40 € Bez DPH

3
Popis

Úspešná séria, ktorá očarila čitateľov na celom svete

„Nádej jednej matky má všetky prvky kasového trháka.“ – Denver Post

„Dojímavý román plný živých scén, na ktoré čitateľ len tak nezabudne.“ – Booklist, recenzný portál

„Spisovatelia ako Riversová sú dôvodom, prečo ľudia kupujú kresťanské romány.“ – Publishers Weekly

Kniha prvá
Na prelome 19. a 20. storočia odchádza ohnivá Marta Schneiderová zo Švajčiarska za lepším životom. V snahe uskutočniť nádej svojej matky a vlastné sny putuje po rôznych miestach Európy a napokon až do Kanady, kde sa zoznamuje s príťažlivým Niclasom Waltertom. Žiadna z jej doterajších skúseností ju nepripravila na obete, ktoré musí priniesť ako manželka a matka. Okolnosti zavedú mladú rodinu do Kalifornie, kde Marta túži svojim deťom zaistiť lepšiu budúcnosť. Život ju však naučil, že prežije iba najsilnejší. Jej drsná láska často naráža na nepochopenie, a to predovšetkým zo strany najstaršej dcéry Hildemary Rose, ktorá dychtí po matkinom uznaní. Na pozadí dramatických udalostí druhej svetovej vojny sa Hildie zamiluje a založí si vlastnú rodinu. Nečakané tragické udalosti však prinútia matku a dcéru čeliť vlastným chybám a sústavne sa prehlbujúcej priepasti, ktorá ich môže navždy rozdeliť.
Román Nádej jednej matky, ktorý pokrýva celú prvú polovicu 20. storočia, je prvým dielom pútavej a lyrickej rodinnej ságy o viere, snoch, sklamaní a hĺbke milosrdenstva a odpustenia v jednom z najpevnejších pút, aké v živote existuje – vo vzťahu matky a dcéry.


FRANCINE RIVERSOVÁ si už roky získava kladné hodnotenia kritikov a sympatie čitateľov na celom svete. Medzi jej úspešné romány patria napríklad Tá dáma je moja, A zaznel šofar, Posledný pojedač hriechov, Šarlátová niť, Vykúpená láska, Dielo majstra, Most do prístavu, Leotina záhrada a trilógia V znamení leva.

Vydavateľstvo: Vydavateľstvo Kumran
Formát: B5, Laminovaná obálka s parciálnym lakom
Jazyk: slovenčina
ISBN: 978-80-89993-86-4
Rok vydania: 2023
Počet strán: 440

Tabuľka dát
PL 0073
3 položky
Komentáre (0)