#0408 Tri farby služby
zoom_out_map
chevron_left chevron_right
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme

Tri farby služby (Christian A.Schwarz)

Kniha o učeníctve

4,00 € Bez dane

4,00 € Bez DPH

block Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Popis

Kniha Tri farby služby od autora Christiana A. Schwarza patrí do série materiálov NCD o učeníctve. Koncepcia NCD (Natural Church Development, u nás známe ako Prirodzený rast cirkvi) je založená na Písme a zároveň na rozsiahlom prieskume (vyše 50 000) zborov na všetkých kontinentoch a všíma si princípy, ktoré Boh používa na celom svete, aby budoval svoju cirkev, bez ohľadu na kultúru, štýl bohoslužieb alebo mentalitu. Sú preto dobre prenositeľné aj do nášho prostredia.

Prieskumy ukazujú, že rastúce zbory na celom svete sa vyznačujú týmito charakteristikami: (1) zmocňujúce vedenie, (2) využívanie duchovných darov, (3) vrúcna zbožnosť, (4) funkčná organizácia, (5) inšpiratívne bohoslužby, (6) skupinky s komplexnou náplňou, (7) evanjelizácia zameraná na potreby a (8) láskyplné vzťahy.

Kniha Tri farby služby je rozvinutím druhého z týchto princípov.

Kniha nepreferuje žiadnu skupinu duchovných darov a žiadnu nezaznáva. Charakterizuje 30 rôznych duchovných darov, rozdelených do troch vyššie zmienených skupín. Predkladá čitateľom (jednotlivcom, skupinám i celým zborom) „trojfarebný test duchovných darov“, podľa ktorých môže kresťan objaviť svoje obdarovanie, dáva praktické rady, ako ich uplatniť v cirkvi a poskytuje kompas pre orientáciu, ako sa rozvíjať sa k vyváženej biblickej viere a účinne službe.

Tabuľka dát
NZR 0233/K
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:
Komentáre (0)