#Márnotratný prorok 2028 ako očariť džentlmena
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Ako očariť džentlmena (Hunterová Kristi Ann)

2. diel - Srdcia na pláni

15,60 € Bez dane

15,60 € Bez DPH

Popis

Hunterovej sa podarilo napísať skvostný príbeh o peripetiách hľadania si životného partnera uprostred intríg spoločenskej smotánky v regentskom Anglicku, o zápasení s pochybnostami vo vieru v Boha okorenený romancou, čo v lanie vďaka spoločnej vášni a láske ku koňom.“  – Publishers Weekly

 Aaron Withworth nikdy nemal svoj život úplne pod kontrolou. Vždy však mohol byť hrdý na svoje čestné konanie v obchodných záležitostiach a povesť výnimočného znalca koní. Keď hrozí, že o obe tieto istoty ho pripravia dôsledky nečakanej udalosti, v zúfalstve sa rozhodne zamestnať cvičiteľa koní z kočovného cirkusu a ponúkne mu dočasné miesto džokeja.

Sophia Fitzroyová si uvedomuje, že ju znalci koní neberú vážne preto, lebo je žena. Nemôže však dopustiť, aby jej pomedzi prsty prekĺzla príležitosť, ako uniknúť z rušného sveta predstavení a nekonečného cestovania. So zápalom sa pustí do boja za svoje právo vykonávať prácu, ktorú jej pán Whitworth prisľúbil. Postupne však prichádza na to, že čelí aj inej, oveľa náročnejšej výzve, a to ako preniknúť do prísne stráženého srdca tohto zásadového džentlmena.

Na svetlo sveta začínajú vychádzať tajomstvá z Aaronovej i Sophiinej bolestivej minulosti. Prekonajú rozdiely, ktoré medzi nimi stoja? Dokážu obetovať svoje staré sny, aby si splnili nový sen o spoločnej budúcnosti?

Kristi Ann Hunterová je autorkou sérií SÁGA RODU HAWTHORNOVCOV a SÍDLO HAVEN MANOR. V roku 2016 sa stala víťazkou prestížneho ocenenia RITA

(Romance Writers of America). Vyhrala aj súťaže Genesis (American Christian Fiction Writers, ACWF) či Maggie Award for Excellence (Georgia Romance Writers). S manželom a tromi deťmi žije v americkom štáte Georgia.

Viac informácii o autorke nájdete na jej stránke www.kristiannhunter.com.

 Vydavateľstvo: i527.net
Formát: A5; tvrdá väzba, farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 978-80-8249-016-2
Rok vydania: 2022
Počet strán: 376

Tabuľka dát
i527.net
PL 3324/K
3 položky
Komentáre (0)