#Márnotratný prorok 2624 29876674_1920-1920
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

101 povzbudení pre Božie princezné (Larsen Carolyn)

Ranné povzbudenia alebo večerné modlitby, ktoré dievčatám pomôžu lepšie pochopiť a cítiť Božiu lásku.

9,80 € Bez dane

9,80 € Bez DPH

3
notifications_active Posledné kusy v sklade
Popis

101 povzbudení pre Božie princezné: naplnených požehnaním od Pána - pokropených láskou, čo pretrváva, keď s piesňou na perách žiješ pre Kráľa! Zabávaš sa aj učíš, pre Pána jasne svietiš.

Sme radi, že vám môžeme predstaviť novú knihu z nášho vydavateľstva "101 povzbudení pre Božie princezné". Tento jedinečný výber povzbudení je navrhnutý tak, aby vaše malé princezné zažili lásku, pozitivitu a duchovný rast, ktorý prináša každý nový deň. S touto knihou sa vaše dievčatá môžu každé ráno alebo večer ponoriť do sveta plného požehnania, lásky a pokoja. Tieto povzbudenia sú koncipované ako ranné povzbudenia alebo večerné modlitby, ktoré dievčatám pomôžu lepšie pochopiť a cítiť Božiu lásku. Tiež je to ideálny spôsob, ako učiť vaše dievčatá duchovným hodnotám a pomáhať im rozvíjať silný duchovný život.

Táto kniha obsahuje rad tém ako „Dôveruj tomu, ktorý vie“, „Ježiš sa nikdy nemení“, „Hľadaj to dobré“ a mnohé ďalšie. "101 povzbudení pre Božie princezné" je viac ako len kniha - je to cesta, na ktorej dievčatá môžu objavovať a rozvíjať svoju vieru.

Päť vynikajúcich dôvodov, prečo si kúpiť "101 povzbudení pre Božie princezné":

1. Inšpiruje a povzbudzuje: Táto kniha je plná myšlienok, ktoré pomôžu dievčatám začať alebo ukončiť deň s úsmevom a srdcom plným radosti.

2. Posilňuje vieru: Učí dievčatá dôležitosti viery a pomáha im rozvíjať hlbší duchovný život.

3. Široká škála tém: Ponúka rad tém, ktoré dievčatám pomôžu pochopiť rôzne aspekty viery a života.

4. Výborný darček: Perfektný darček pre mladé princezné vo veku 6-12 rokov, ktorý sa môže stať ich verným spoločníkom.

5. Ľahko čitateľná: jasné posolstvá. V každom čase! Zamýšľaš sa nad tým, či ťa Boh naozaj miluje? Miluje ťa aj vtedy, keď si k svojim kamarátkam neprívetivá?

A čo vtedy, keď stratíš nervy alebo odvrávaš mame? Aj tak ťa ľúbi? Buď si istá, že áno! Boh ťa ľúbi, nech sa deje čokoľvek - v každom čase! A čo je ešte lepšie, on chce, aby si sa stále zlepšovala. Tak ho pros o pomoc! On ti ju dá!

Jeziš ťa miluje! Poznáš biblický verš z Evanjelia podľa Jána 3, 16? Je to známy verš, v ktorom sa hovorí, že Boh miluje celý svet. Ale veríš, že Boh miluje aj teba osobne? Možno si si niekedy položila otázku: „Išiel byJežiš na kríž, ak by som bola jedinou, koho by bolo treba zachrániť?"

Nuž, už sa nad tým nemusíš pozastavovať! Ježiš prišiel na zem a žil, a zomrel pre... TEBA! Tak veľmi ťa ľúbi! Bol by to všetko spravil hoci aj len pre teba!

 

Vydavateľstvo: Christian Project Support, s.r.o.
Formát: 120 x 172 mm, pevná väzba, farebná obálka
Jazyk: Slovenčina
ISBN: 
978-80-82311-28-3

Rok vydania: 2023
Počet strán: 208

Tabuľka dát
PL 0056
2 položky
Komentáre (0)