Ženy a muži

Láska a úcta (Emerson Eggerichs)
Posledné kusy v sklade
Kniha Láska a úcta vám ukáže, proč na sebe manželé reagují negativně a jak lze rychle a bez zbytečných těžkostí vzájemné konflikty vyřešit.
10,00 €
Hranice v chodení
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Ďalšia zo série kníh o hraniciach. Chodenie je nádherné obdobie v živote dvoch ľudí. Táto kniha sa prakticky venuje mnohým otázkam, ktoré sa môžu objaviť aj pri vašom spoločnom spoznávaní sa.
13,00 €
Budeme sa brať (Norman H. Wright)
Posledné kusy v sklade
Od chvíle vášho vstupu do manželstva sa budú diať veci, ktoré majú svoju príčinu a nestávajú sa len tak náhodou. V knihe, ktorú držíte v ruke, nájdete biblickú múdrosť a spoľahlivé rady, ktoré vám môžu pomôcť pri prekonávaní úskalí spolužitia.
3,30 €
Láska a úcta (Emerson Eggerichs)
Posledné kusy v sklade
Žena má jednu dôležitú potrebu – musí cítiť, že ju manžel miluje. Ak je táto jej potreba naplnená, je šťastná.Muž má tiež jednu dôležitú potrebu – musí cítiť, že si ho manželka váži. Keď je táto jeho potreba naplnená, je šťastný.
10,90 €
Láska, sex a chození (Stanley Andy)
Posledné kusy v sklade
Láska, sex a chození je výzvou pro ty, kdo hledají životního partnera, aby vystoupili a stanovili nové standardy pro tuto generaci.
7,80 €
Půvabná (Stasi Eldridgeová)
Posledné kusy v sklade
Kdo doopravdy jsem? Jak zjistím, co dělat se svým životem? Záleží na mně někomu? Proč nejsem tak hezká jako ona?
7,40 €
Stvořena ženou
Posledné kusy v sklade
Kdo jsem? Většina křesťanských žen si tuto otázku klade jen zřídkakdy. Ovšem když jsme si vědomy své ženské a křesťanské identity ženy, díváme se jinak na sebe i na druhé.
7,50 €