Evangelikálové (Roger E. Olson)
Posledné kusy v sklade
Příběh evangelokální teologie. Historický i sociologický pohled na evangelikální hnutí v této knize je dobrým úvodem pro kohokoli, kdo se chce blíže seznámit s vývojem klíčových důrazů evangelikálního hnutí.
8,00 €
Božia svätosť (Sproul R.C.)
Posledné kusy v sklade
Kniha nás vedie k poznaniu a uplatňovaniu svätosti v každodennom živote.
10,80 €
Len nech sa točí (Kolektív)
Publikácia je určená tým, ktorí v biblickej zvesti o stvorení nevidia iba básnické dielo, ale sú ochotní prijať pravdy zjavené Duchom Božím, prípadne tieto zvesti skúmajú, či možno hľadajú odpovede na niektoré svoje otázky.
4,40 €
Stopy lásky
Posledné kusy v sklade
3,00 €
Duch oživuje (Filo Július)
Posledné kusy v sklade
V edícii Teologická knižnica Tranoscia vychádza kniha z pera emeritného generálneho biskupa Profesora Júliusa Fila Duch oživuje.
11,10 €
Kauza nádej (Strobel Lee)
Posledné kusy v sklade
Nádej je neuhasiteľným plamienkom, ktorý Boh zapálil v našich dušiach, aby sme verili v moc jeho svetla, hoci sme obklopení čiernočiernou tmou.
10,50 €
Pozdvihujem oči k vrchom (Pavel Kušnír)
Posledné kusy v sklade
"Tatry ma naučili hľadieť hore, vždy nanovo sa vystrieť a pozerať do výšky. No nielen pozerať smerom hore, ale aj aktívne hľadať to, čo je hore."
10,00 €
Diabolský blud (Brooks David)
Posledné kusy v sklade
Diabolský blud je skvelá, prenikavá a zábavná kniha, ktorá skúma hranice vedy a pretvárky tých, čo nástoja, že veda má byť konečným skúšobným kameňom na pochopenie nášho sveta a nás samých.
12,90 €