Skutočné príbehy

Anjel väzňov - M. Wrede (Ingeborg M. Sicková)
Posledné kusy v sklade
Životný príbeh mladej kresťanky z bohatého šľachtického rodu, ktorá mala pred sebou zabezpečený a pohodlný život, ale opustila kvôli misii.
1,20 €
Ženy v Biblii (Bream Shanon)
Posledné kusy v sklade
Spoznajte jedinečné príbehy silných žien vystupujúcich v Biblii a ich odkazy pre súčasný svet. Aj vďaka nim lepšie pochopíte, čo znamená byť ženou viery.
13,90 €
Deti z fary (Bulbeck Soňa)
Kto sú vlastne "deti z fary?" Ako sa líšia od ostatných detí? Ako sa líšia ich osudy? Vieme ich rozoznať už pri prvom stretnutí alebo naopak, okolnosti okolo svojho pôvodu si úzkostlivo strážia? O čo sú ochotné sa podeliť? Vôbec po prvýkrát vychádza na Slovensku kniha, odkrývajúca životné osudy dvadsiatky detí, narodených na evanjelických farách. A treba povedať, že všetky ponúkané životné príbehy sú mimoriadne zaujímavé...
15,00 €
Neži v lži (Rod Dreher)
Posledné kusy v sklade
Rod Dreher vo svojom medzinárodnom bestselleri Neži v lži analyzuje fenomén, ktorý nazýva „mäkkým totalitarizmom“. Ba čo viac, liek naň nachádza v príbehoch kresťanských protikomunistických disidentov z krajín strednej a východnej Európy.
14,40 €
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
V nepřátelském táboře (Josef Korbel)
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Kniha - V nepřátelském táboře, nie je propagandou proti politickej ideológii, ale svedectvom o Božej moci a vernosti. Neuveriteľný, ale skutočný príbeh Josefa Korbela.
Byl jsem muslimem (Naeem Fazal, Kitti Murrayová)
Posledné kusy v sklade
Kniha Byl jsem muslimem odhaľuje príbeh moslima Naeema, ktorý v roku 1992 po odchode do Ameriky za dramatických okolností prežíva svoje obrátenie.
13,00 €
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Živá voda (Bratr Yun a Paul Hattaway)
Mrzí nás to, ale tento produkt už nemáme
Tato kniha nás učí, že radikální víra není pro pár vyvolených jedinců, ale pro každého, kdo se odváží učinit Ježíše Krista skutečným Pánem svého života.