#Márnotratný prorok 204 h-l
  • #Márnotratný prorok 204 h-l

Hľadanie II. - Láska

3,90 €
Bez dane
Kód: AM 0087/K
epizódy 12-14
Množstvo
Posledné kusy v sklade

Dokumentárny seriál Hľadanie 2 umožňuje pootvoriť dvere novej perspektíve života uprostred stále sa prehlbujúcich kríz. Tých, ktoré zúria okolo nás, ale aj v nás. Pomáha formulovať vlastné odpovede na kľúčové otázky: „Kam speje svet v 21. storočí?“, „Prečo musí tak veľa ľudí trpieť?“ alebo „Čo bude po smrti?“. Ponúkaným kľúčom je rozhodnutie uveriť vo „vyššiu moc“, ktorá má pre našu planétu jedinečný plán záchrany. Pozývame vás sledovať skutočné príbehy a výpovede ľudí zo 14 krajín sveta, ktorí našli vďaka osobnej viere v Boha viac odvahy, pokoja a nádeje do budúcnosti.

Epizódy:

12. Peklo – hľadanie lásky
Chcete s nami navštíviť Peklo? Veríte, že naozaj existuje? Ak áno, čo nám to vypovedá o Bohu, ktorý sa vyhlasuje za milujúceho a spravodlivého? Ak nie, odkiaľ sa vlastne vzalo? Život mnohých ľudí je peklom na Zemi. Pozývame vás na návštevu miesta, ktoré je bez problémov a utrpenia, bez bolesti a útlaku.
13. Varovanie – hľadanie bezpečia
Keď Harryho Randalla Trumana varovali pred výbuchom sopky St. Helens, stál pred ťažkou dilemou – ostať alebo odísť. Budeme si môcť vypočuť výpovede ľudí, ktorí dostali podobné varovania pred rôznymi prírodnými katastrofami /hurikán Katrina alebo lesné požiare v Austrálii…/. Ich príbehy nám ponúknu návod, ako sa zachovať voči proroctvám Biblie, ktoré upozorňujú na oveľa väčšie katastrofy.
14. Slová – hľadanie oddanosti
Vernosť a oddanosť nerastú na stromoch. Sú výsledkom správnych rozhodnutí a zmien, ktoré v živote robíme. Preskúmajme oddanosť potrebnú pre šťastné manželstvo, duševnú prípravu na najnebezpečnejší šport na svete a vášeň potrebnú pri surfovaní na veľkých vlnách. Vernosť Bohu zahŕňa voľbu, oddanosť a celoživotnú horlivosť. Zanechajme povrchné vzťahy a objavme skutočnú a dlhotrvajúcu oddanosť.

  • OBSAH 1 disk
  • POČET EPIZÓD 3
  • DĹŽKA 1 h, 27 min
    1 epizóda ø 29 min
  • OBRAZ 16:9 PAL
  • ZVUK slovenský 2.0, anglický 2.0
  • TITULKY slovenské
  • ODPORÚČANÝ VEK 12+

 

AM 0087/K
1 ks
chat Komentáre (0)